ONLINE SATIN AL

iTEP Academic

iTEP Academic sınavı, üniversitede eğitim görürken İngilizce dil yeterliliğinizin ölçen bir sınavdır. iTEP Academic ile Dilbilgisi,  Dinleme,Okuma, Yazma, Konuşma gibi  dil kullanma becerileri ve her becerinin alt becerilerini de ölçerek çok detaylı bir değerlendirme yaparak hem adaya hem de sınav sonucu ile ilgili olan kuruluşlarla sonuçlar 24 saat gibi kısa bir zaman dilimi içinde gönderilmektedir.

iTEP Academic sınavı İnternet üzerinden yapılan bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. Merkezi Amerika Kaliforniya’da olan iTEP Academic sınavı yurt dışında eğitim almak isteyen veya ülkemizdeki üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıflarından muafiyet almak isteyen üniversite adaylarının katıldığı, 47 ülkede sınav merkez ve temsilcilikleri olan uluslararası bir sınavdır.

♦    iTEP, kolejler ve üniversitelerdeki öğrenciler ve diğer başvuran kişilerin İngilizce yeterliliklerini ölçmede en doğru, güvenilir, uygun maliyetli ve en etkili sınavdır.

♦    Test tüm dünya çapındaki test merkezlerinde istenildiği zaman yapılabilmektedir.

♦    Sonuçlar en geç 24 saat içerisinde verilebilmektedir.

♦    iTEP, her bir bölümde o becerinin alt becerilerini de değerlendirir. Örneğin; okuma bölümünde ana fikri ve diğer detayları anlayabilmek gibi.

♦    iTEP International LLC. uluslararası düzeyde kariyer sahibi eğitimciler tarafından kurulmuştur. Uzun yılları kapsayan deneyimimiz bizi sektörün bugünkü zorluklarını karşılamaya hazırlamıştır. Bu nedenle bizler iTEP’i kurumlara ve öğrencilere yardımcı olabilmek için geliştirdiğimizi belirtmek isteriz.

♦    Teknolojinin en son imkanlarını kullanırken, çalışanlarımız da testlerimizi kullananların ihtiyaçlarını karşılamak için her daim işlerinin başındalar. Kullanıcı dostu olan bu testimiz başvuru kabulleri, yerleştirme/seviye tespiti, ilerleme kontrolleri ve çıkış/bitirme sınavları açısından ideal bir seçenektir.

♦    Üniversitenizde Başvuru kabulü amaçlı iTEP sonuçlarını kabul etmek kurumunuza maliyetsiz tanıtım imkanı sağlayacaktır. iTEP çevrimiçi pazarlama ve tanıtım materyalleri aracılığıyla daha geniş bir nitelikli başvuran havuzuna ve pek çok ülkede bulunan test merkezlerine ulaşabilirsiniz. Test Brezilya, Şili, Çin, Kolombiya, Mısır, Hindistan, Suudi Arabistan ve Türkiye gibi kırk yedi önemli ve gelişmekte olan ülkede uluslararası öğrenci kayıt ve başvurularında hatırı sayılır bir ilerleme kaydetmiştir.

♦    iTEP, Kolombiya, Meksika, Türkiye, Mısır ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin devlet kurumları tarafından ve yine sayısız profesyonel, akademik organizasyonlar ve diğer kurumlar tarafından kullanılmaktadır.

iTEP Academic