iTEP Practice Tests

iTEP Practice Tests 24 saat veya daha kısa bir süre içinde sınav giriş bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Hemen uygulamaya ihtiyacınız varsa, lütfen ücretsiz Preview Testimizi deneyin. Her test yalnızca bir kez kullanılabilir. Giriş bilgilerinizi çalışma günleri içinde (Pazartesi-Cuma)24 saat içinde alacaksınız.  

iTEP Academic Plus testi için üç ayrı deneme testimiz vardır. Üç testimizi de deneme testi olarak kullanabilirsiniz. Grammar, Listening ve Reading sınavlarının sonuçları sınav bitiminde hemen size gönderilecektir. Writing ve Speaking bölümlerinin sınav sonuçları size gönderilmeyecektir.

Bu bölümleri sadece asıl sınav hakkında bilgi almak ve sınav pratiğinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

   

iTEP ACADEMIC PLUS  

İTEP Academic Plus deneme testi Academic Plus sınavına hazıtlık yapan üniversite adayları veya havacılık şirketleride pilot olmak isteyen bireylerin kullandığı bir İngilizce yeterlilik deneme testidir. Academic Plus deneme sınavına katıldıktan hemen sonra Grammar, Listening ve Reading sonuçları size ulaştırılmaktadır. Writing ve Speaking bölümlerinin sonuçları değerlendirilmeyeceğinden dolayı, sadece sınav pratiğinizi geliştirmek ve sınav hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla değerlendirilmelidir. Deneme sınav ücreti: Akademik Plus Deneme Sınavının ücreti $13 + KDV’dir.

Sınav satın almak için info@itepturkiye.net veya info@iteptestleri.com

 adreslerine talebinizi iletebilirsiniz

---

iTEP BUSINESS PLUS

iTEP Business Plus deneme testleri şirketlere iş başvurularında bulunan profesyoneller, çalışanlar ve işletme düzeyindeki stajyerler için tasarlanmıştır. iTEP Business Plus deneme sınavına katıldıktan hemen sonra Grammar, Listening ve Reading sonuçları size ulaştırılmaktadır. Writing ve Speaking bölümlerinin sonuçları değerlendirilmeyeceğinden dolayı, sadece sınav pratiğinizi geliştirmek ve sınav hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla değerlendirilmelidir. Deneme sınav ücreti: Business Plus Deneme Sınavının ücreti $13 + KDV’dir.  

Sınav satın almak için info@itepturkiye.net veya info@iteptestleri.com

 adreslerine talebinizi iletebilirsiniz. 


 

 

DETAYLI BİLGİ
iTEP Practice Tests