Yasal Bilgiler ve Gizlilik

Diğer iTEP, iTEPInternational, iTEPTurkiye veya iTEP’e bağlı kuruluşların (www.itepexam.comwww.iteptestleri.com) materyallerinin veya sizinle olan sözleşmelerinin aksi herhangi bir şeye bakılmaksızın, iTEP Academic sınavına kayıt yaptırarak veya bir iTEP sınavı satın alarak, bir “online”(çevrimiçi) hesap oluşturarak veya Web Sitemizi kullanarak, anket bilgisi sağlayarak veya hizmetlerimizden birini talep ederek veya sipariş veya ödeme bilgilerini tamamlayarak bu hüküm ve şartları kabul etmiş olursunuz. Tam ad, ev adresi, e-posta adresi, telefon numarası, TC kimlik numarası, pasaport numarası, parmak izi gibi biyometrik veriler, ses kayıtları ve video dosyaları gibi kişisel bilgilerinizi ve diğer alt yapıya dair bilgi sorularına yönelik cevaplarınızı, kayıt olduğunuz sınava, sınav tarihine, ödeme bilgilerinize ve / veya spesifik olarak Web Sitemizi nasıl kullandığınıza ("Kişisel Bilgiler") dair cevaplarınızı edinme ve saklama (yalnızca gerekli olduğu sürece), kullanma ve aktarma hakkına sahip olduğumuzu kabul ediyorsunuz.

Kişisel Bilgilerinizi aşağıdakiler için kullanırız:

  • Online-çevrimiçi olarak talep ettiğiniz tüm kayıt, satın alma veya diğer işlemleri tamamlamak için

  • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek, yeni veya genişletilmiş ürün ve hizmetler belirlemek, geliştirmek ve sunmak için,

  • Web Sitesi'ndeki deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için,

  • iTEP International LLC., bağlı şirketleri ve seçilen üçüncü tarafların güncellemeleri, ürünleri, hizmetleri ve / veya özel teklifleri hakkında size bilgi vermek için,

  • Kısa süreli anketlere katılmanızı veya diğer bilgileri vermenizi istemek için,

  • Toplu istatistiksel araştırmalar üretmek ve ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak kendimiz veya başkalarıyla ortaklaşa araştırma yapmak ve Web Sitemizin kullanımı için.

Belirli bir ürün veya hizmet için bizimle olan belirli ilişki(leri)nize bağlı olarak, Kişisel bilgilerinizi bir veya daha fazla sözleşmede daha ayrıntılı olarak açıklanan şekillerde kullanabiliriz.

Ek olarak, Kişisel Bilgilerinizin ikamet ettiğiniz ülkenin içinde ve dışındaki yerlere ve sınav(lar)a girdiğiniz yerin dışına çıkmasına izin vermiş olursunuz.

Kişisel Bilgilerinizi, talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sunmak için doğrudan veya dolaylı bir iş veya sözleşme ilişkisine sahip olduğumuz belli bazı üçüncü taraflara açıklarız.

Sesli mesaj veya e-posta da dahil olmak üzere bizden belirli iletişimleri almamayı seçebilirsiniz. Eğer hemen vazgeçmezseniz, ancak daha sonra bizden e-posta iletişimi almak istemediğinize karar verirseniz, www.iteptestleri.com aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. Ancak unutmayınız, talep ettiğiniz bir ürün veya hizmeti sunabilmek için yine de e-posta gönderebilir veya sizi arayabiliriz.

"Kabul Et" ibaresini tıklamak suretiyle, yukarıdaki hüküm ve koşulları ve www.iTEPtestleri.com/yasal bilgiler /gizlilik’te bulunan iTEP Gizlilik Politikası'nda tam olarak belirtilen değerlendirmeler için buraya ekli olanları kabul etmiş sayılırsınız.