iTEP Slate

Liseler ve orta okullar için çevrimiçi ve isteğe bağlı İngilizce dil değerlendirmesidir. 24 saat içinde değerlendirilen ve profesyonel İngilizce öğretmenlerinden oluşan bir ekip tarafından desteklenen iTEP Slate, orta öğretim kurumlarının kabul ve değerlendirme kararlarını bilinçli bir şekilde verebilmek için ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir
DETAYLI BİLGİ
iTEP Slate

Sıkça Sorulan Sorular

iTep Slate’in yapısı nasıldır?

iTEP Slate iki şekilde uygulanır. En çok bilinen versiyonu, dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşmayı test eden iTEP Slate-Plus'tır. Buna ek olarak, dilbilgisi, dinleme ve okumayı test eden iTEP Slate-Core seçeneği de vardır. Kurumlar, iTEP Slate-Plus'ı resmi kabullerini gerçekleştirmek için kullanmalıdır. Kurum içi değerlendirmeler için ise her iki test de uygundur.

iTep İngilizce Testi nasıl uygulanır?

Kabuller için gerçekleştirilen iTep Slate-Plus, sertifikalı bir iTep Test Merkezi’nde çevirimiçi olarak uygulanmalıdır. Kağıt formatı da mevcut olan iTep Slate-Core ise özel kurumlarda çevrimiçi olarak uygulanabilir.

iTep Slate Test ne kadar sürer?

Slate-Core testi 60 dakika, Slate-Plus testi ise 90 dakika sürmektedir.  10 dakikalık hazırlanma süreci de bu sürelere dahildir.

iTep’in mevcut Slate ortakları kimlerdir?

Dünyanın her yerinde bulunan ortak kurumlarımız gün geçtikçe artmaktadır. iTep’i kabul eden kurumların güncel listesini görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız. Ortak okul olmak ile ilgileniyorsanız, hemen başvurun.